28 marzec 2024

Koncert w kameralnym klubie muzycznym

zdjęcie: Koncert w kameralnym klubie muzycznym / kupbilecik24.pl / koncert w kameralnym klubie muzycznym
kupbilecik24.pl / koncert w kameralnym klubie muzycznym
Zapraszamy 7 kwietnia 2024 roku do Antrakt Kawiarnia Artystyczna, Słupsk, ul. Jana Kilińskiego 11.
REKLAMA
data: 2024-04-07 18:00
miejsce: Antrakt Kawiarnia Artystyczna, Słupsk, ul. Jana Kilińskiego 11
bilety: KUP BILET
 

CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom a większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego.

Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce oraz trzykrotnie dostała nominację do "Wokalistki Rocku Antyradia". Ich ostatni album "Zobaczmy siebie" znalazł się na liście OLIS (lista 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Za album SZUM zdobyli nominację do nagrody Fryderyk 2019. Zagrali również na dużej scenie Pol"and"rock Festival. Z ostatnich sukcesów zespołu warto wymienić występy na Festiwalu Future Echoes w Szwecji (2023), V4 Festival na Węgrzech (2021, 2022), na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK. W lutym 2024 premierę mieć będzie nowy singiel zespołu, który będzie promował nowy album.

Dla niektórych rock, dla innych pop albo indie. Niezależnie od nazwy - to muzyka na najwyższym poziomie z niesamowitą dawką energii! Piosenki Cheap Tobacco możemy usłyszeć w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych, natomiast ich energetyczne i żywiołowe koncerty uzależniają! Jak pisze "Teraz Rock" - "Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych"

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Cheap Tobacco
artyści:
Natalia Kwiatkowska, Robert Kapkowski, Michał Bigulak, Bartek Kołodziejski, Adam Partyka
CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów, artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Słupsk
0.2°C
wschód słońca: 05:36
zachód słońca: 20:04
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2024-04-21 16:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-21 17:00
miejsce
Hala Gryfia, Słupsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-21 18:30
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-25 19:00
miejsce
Słupski Inkubator Technologiczny -...
wstęp biletowany