28 listopad 2022

W sobotę policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku w Gminie Smołdzino.

fot. KMP w Słupsku
W sobotę policjanci Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze pomiędzy Smołdzinem i Klukami. W wyniku tego zdarzenia 55-letni kierujący osobowym citroenem poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach. Szybko zapadający zmierzch i śliska nawierzchnia wymagają od kierowców większego skupienia i zmiany techniki jazdy.
REKLAMA

W sobotę około godziny 17.10 dyżurny słupskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze pomiędzy Smołdzinem i Smołdzińskim Lasem. Na miejsce od razu pojechali policjanci słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że 55-letni kierujący citroenem, jadąc w stronę Kluk, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, jego pojazd dachował i zatrzymał się w rowie. W wyniku tego zdarzenia mieszkaniec Słupska poniósł śmierć na miejscu. W pojeździe poza kierowcą nie było innych osób.

Policjanci na miejscu tego tragicznego wypadku wykonywali czynności procesowe. Sporządzili oględziny miejsca i pojazdu oraz dokumentację fotograficzną, a citroena zabezpieczyli na policyjnym parkingu. Na podstawie zebranych materiałów będą ustalali dokładny przebieg i okoliczności tego wypadku.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach. Panujące okresie jesienno-zimowym warunki atmosferyczne wymagają od kierowców dużej uwagi, skupienia i zmiany techniki jazdy.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Słupsk
-0°C
wschód słońca: 07:29
zachód słońca: 16:42
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2023-02-09 20:00
miejsce
Słupski Inkubator Technologiczny -...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:30
miejsce
Antrakt Kawiarnia Artystyczna,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 18:00
miejsce
Teatr Rondo, Słupsk, Mieczysława...
wstęp biletowany