2 grudzień 2022

Przy sobie miał amfetaminę, a w domu blisko 220 gramów marihuany. 28-latek zatrzymany przez kryminalnych z Ustki.

fot. KMP w Słupsku
Policjanci z Komisariatu Policji w Ustce zatrzymali 28-letniego mieszkańca Ustki, który posiadał przy sobie narkotyki. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny policjanci znaleźli jeszcze blisko 220 gramów marihuany. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Ustce w toku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że jeden z mieszańców tego miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. W środę wieczorem usteccy kryminalni zauważyli tego mężczyznę na jednej z ulic i podjęli wobec niego interwencję. Ich uwagę zwróciło nerwowe zachowanie 28-latka, który na pytanie, czy posiada przy sobie jakieś narkotyki, zaprzeczył. Policjanci znaleźli jednak w jednej z kieszeni tego mężczyzny woreczek z zawartością białego proszku, a w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania ustczanina mundurowi znaleźli worek z suszem roślinnym. Ujawnione w trakcie interwencji narkotyki zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie, a 28-latek został przewieziony na komisariat, gdzie policjanci prowadzili dalsze czynności procesowe z jego udziałem.


Dokładne sprawdzenie i zważenie ujawnionych środków odurzających wskazało, że przy sobie 28-latek posiadał amfetaminę, a w mieszkaniu ukrywał blisko 220 gramów marihuany. Mieszkaniec Ustki usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a prokurator zastosował wobec niego dozór, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Słupsk
-0°C
wschód słońca: 07:29
zachód słońca: 16:42
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2023-02-09 20:00
miejsce
Słupski Inkubator Technologiczny -...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-10 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-11 19:30
miejsce
Antrakt Kawiarnia Artystyczna,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-12 18:00
miejsce
Teatr Rondo, Słupsk, Mieczysława...
wstęp biletowany