29 kwiecień 2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszych wypadków i ponawiają apel o ostrożność na drodze

fot. KMP w Słupsku
Słupscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do których doszło wczoraj w godzinach rannych. Jak wstępnie ustalili, przyczynami zdarzeń było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu i nieustąpienie pierwszeństwa pieszej znajdującej się na pasach. 3 osoby zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność.
REKLAMA

Słupscy policjanci pracowali wczoraj przy dwóch wypadkach drogowych, które kolejno zdarzyły się w Ustce i w Słupsku. Okazało się, że w każdym ze zdarzeń uczestnicy odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Wszystkie osoby biorące udział w wypadkach były trzeźwe.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce ok. godz. 10.25 w Ustce. Jak wstępnie ustalili policjanci, powodem było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzyły się 4 pojazdy. Dwie osoby z obrażeniami zostały odwiezione do szpitala.

Ok. godz. 10.45 na ul. Leszczyńskiego w Słupsku doszło do potrącenia kobiety. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 69-letni kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa 82-latce korzystającej z przejścia dla pieszych.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do obowiązujących przepisów i o szczególną ostrożność w rejonie przejść dla pieszych, przejazdów rowerowych i podczas włączania się do ruchu.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2021-07-09 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-25 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany