16 listopad 2022

Policjanci pracują na miejscu wypadku w Reblinku.

zdjęcie: Policjanci pracują na miejscu wypadku w Reblinku. / fot. KMP w Słupsku
fot. KMP w Słupsku
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracują na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Reblinko, do którego doszło dzisiaj chwilę po godzinie 6:00. Na miejsce od razu pojechali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, rozpoczęli kierowanie ruchem i wykonują czynności procesowe, na podstawie których będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku.
REKLAMA

Dzisiaj około godziny 6:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej numer 6 w miejscowości Reblinko. Na miejsce od razu pojechali funkcjonariusze słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że jadący w stronę Koszalina 42-letni kierujący citroenem, z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarowego dafa, który następnie przewrócił się na bok. Obaj kierowcy uczestniczący w tym wypadku zostali zabrani na SOR, gdzie znajdują się pod opieką lekarzy.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonują czynności z udziałem technika kryminalistyki, zabezpieczają ślady i sporządzają dokumentację fotograficzną, na podstawie których będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku. Z uwagi na występujące utrudnienia mundurowi kierują ruchem, aby jak najszybciej udrożnić tworzące się w tym miejscu zatory.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach. Jesienna aura i długo panujący zmrok wymagają od kierowców dużo koncentracji i skupienia.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Słupsk
-6.2°C
wschód słońca: 08:00
zachód słońca: 15:27
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2022-12-09 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-09 19:30
miejsce
Antrakt Kawiarnia Artystyczna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-11 12:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-11 18:00
miejsce
Teatr Rondo, Słupsk, Mieczysława...
wstęp biletowany