29 marzec 2024

Policjanci pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku podczas prac polowych

zdjęcie: Policjanci pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku podczas prac polowych / fot. KMP w Słupsku
fot. KMP w Słupsku
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku, do którego doszło podczas wykonywania prac polowych w rejonie miejscowości Nieckowo. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 42-letni mieszkaniec Gminy Potęgowo najechał ciągnikiem na skarpę na polu, pojazd przewrócił się i przygniótł kierowcę, który zmarł na miejscu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.
REKLAMA

Wczoraj chwilę po godzinie 19:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym wypadku do którego doszło podczas wykonywania prac polowych w rejonie miejscowości Nieckowo. Na miejsce pojechali policjanci z Posterunku Policji w Potęgowie, którzy ustalili wstępnie, że 42-letni mieszkaniec Gminy Potęgowo jadąc ciągnikiem po polu najechał na skarpę, w wyniku czego pojazd przewrócił się i przygniótł mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Na podstawie zebranych informacji mundurowi będą ustalać dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Słupsk
0.2°C
wschód słońca: 05:36
zachód słońca: 20:04
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2024-04-21 16:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-21 17:00
miejsce
Hala Gryfia, Słupsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-21 18:30
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-25 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany