26 marzec 2021

Do wypadku doszło podczas nagłej zmiany widoczności na drodze. Policjanci wyjaśniają okoliczności i apelują o szczególną ostrożność na drodze

fot. KMP w Słupsku
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po. godz. 20.00 w Reblinie. W wypadku ucierpiał 27-letni kierujący hondą. Policjanci wyjaśniają pozostałe okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność na drodze, zwłaszcza podczas nagłej zmiany warunków na drodze.
REKLAMA

Funkcjonariusze słupskiej komendy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 20.00 w Reblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni kierujący pojazdem marki Skoda Fabia jadąc w kierunku Sycewic, na prostym odcinku drogi nie upewnił się co do możliwości wyprzedzania i rozpoczął manewr, w wyniku czego zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Honda Civic kierowanym przez 27-latka, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Należy podkreślić, że wczoraj w godzinach wieczornych znacznie pogorszyła się widoczność na drodze. Zdecydowanie jazdę utrudniała mgła. Policjanci apelują o szczególną ostrożność na drodze, zwłaszcza w momencie nagłej zmiany warunków. W czasie mgły powinniśmy szczególnie uważać podczas wykonywania każdego manewru i znacznie ograniczyć prędkość.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2021-07-09 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-25 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany