30 październik 2022

śmierć 3,5-miesięcznego dziecka; niewykluczone, że był to nieszczęśliwy wypadek

zdjęcie: śmierć 3,5-miesięcznego dziecka; niewykluczone, że był to nieszczęśliwy wypadek / fot. PAP
fot. PAP
Na tę chwilę nic nie wskazuje, że do śmierci 3,5 miesięcznego dziecka przyczyniły się inne osoby - przekazał PAP oficer prasowa KWP w Gdańsku podkom. Karina Kamińska. W niedzielę w godzinach porannych w miejscowości Rajkowy (woj. pomorskie) zmarło niemowlę.
REKLAMA

Do śmierci 3,5 miesięcznego chłopca doszło w niedzielę w godzinach porannych w jednym z mieszkań w bloku w miejscowości Rajkowy w gminie Pelplin. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Jak wskazała oficer prasowa KWP podkom. Karina Kamińska, na tę chwilę nic nie wskazuje, że do śmierci dziecka przyczyniły się inne osoby. "Niewykluczone, że doszło do nieszczęśliwego zdarzenia" - podkreśliła.

Policja będzie wyjaśniała okoliczności zdarzenia.(PAP)

Autor: Dariusz Sokolnik, Piotr Mirowicz

dsok/ pm/ mir/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Słupsk
-6.2°C
wschód słońca: 08:00
zachód słońca: 15:27
Koronawirus
pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Słupsku

kiedy
2022-12-09 19:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-09 19:30
miejsce
Antrakt Kawiarnia Artystyczna,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-11 12:00
miejsce
Polska Filharmonia "Sinfonia...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-11 18:00
miejsce
Antrakt Kawiarnia Artystyczna,...
wstęp biletowany